Wented - 3. Kapitola (1. Část)

1. března 2011 v 9:48 | Kačííss |  Wented

Dneska žádnou diskuzi psát nebudu... jen prosím napište jak se vám to líbí a svůj názor :)) děkuju :))

,,Alexi?'' Zděsila jsem se, nechtěla jsem s ním mluvit, uběhlo sice hodně dlouho, od doby, kdy mi řekl že je čaroděj, i když vlastně čaroděj nebyl. Lhal mi a to jsem mu ještě neodpustila. ,,Prosím, vyslechni mě.'' Alex stál ve dveřích a díval se na mě prosebně. Tentokrát jsem nechtěla ustupovat. ,,Ne! Odejdi!'' Řekla jsem klidně a chystala jsem se zavřít dveře. ,,Musel jsem ti lhát.'' Byl silnější než já, takže dveře zase otevřel i když jsem se snažila je zavřít. ,,Ne nemusel, kdybychom byli kamarádi, nemusel bys mi lhát! Já husa tě ještě litovala!'' Vykřikla jsem a zavřela dveře. Alex pro mě skončil.
Koukla jsem se na kalendář, který byl pověšený v kuchyni. Bylo jednadvacátého července. Už? Ten čas tak uběhl? Nemohla jsem uvěřit svým očím. Koukla jsem se z okna a uviděla auto od Alexe, on ještě neodjel? Stojí u dveří? Šla jsem tedy znovu ke dveřím a otevřela je. Stál tam. ,,Vypadni, jinak zavolám policii.'' Řekla jsem a čekala, že se sebere a odjede. ,,Co bys jim řekla? Nepoznali by tě náhodou? Nedali by tě do vězení? Ukazovat svoji moc, kde jsou kamery, to není nejlepší nápad,'' Na chvíli se odmlčel a zadíval se na mě. ,,no tak, chci ti to vysvětlit.'' Zaprosil, ale já byla rozhodnutá. ,,Ne!'' Praštila jsem dveřmi a utekla jsem na vzduch oknem. Nemohl mě vidět, protože jsem šla zadním oknem, kde nejde vidět ze předu, mohl mě jedině cítit, ale to mi bylo jedno.
Běžela jsem k lesu, tam kde je ten potůček, tam kde si vždycky sednu do trávy. Šla jsem pomalu, když jsem tam došla, byla tam Evelin.
,,Evelin?'' Zeptala jsem se a ona se otočila. Široce se usmála a pak přikývla. ,,Už jsem si myslela že nikdy nepřijdeš.'' Znovu se otočila k vodě, sedla jsem si na své obvyklé místo. ,,Cože?'' Jsem tak nechápavý člověk, nebo oni neumí mluvit? ,,Od té doby, co jsme se potkali, tady chodím, jestli tady náhodou nebudeš, víš, potřebovala bych si popovídat.'' Řekla a začala si pohrávat s trávou. ,,Vždyť mě vůbec neznáš.'' Namítla jsem, byla jsem ale ráda, že si chce se mnou někdo obyčejný popovídat. Přikývla. ,,Já vím, ale, už nemám nikoho, matka se s otcem pořád hádají, kamarádky se na mě vykašlali a já jsem zůstala sama.'' Bylo mi ji líto. ,,Je mi to líto.'' Přikývla, podívala jsem se na oblohu, mezi stromy a spatřila, jak se slunce zatahuje, tušila jsem, že bude pršet. ,,Dneska je menší oslava v Riu, přijdou tam všichni. Můžeš taky přijít, pořádá to město, je to takhle každý rok, přesně před 220 lety se založilo toto město.'' Evelin se teďka podívala taky na oblohu, a všimla si černých mraků. ,,Přijdeš tam?'' Postavila jsem se a Evelin zavrtěla hlavou, pak se taky postavila. ,,Nepůjdu tam, byla bych tam sama.'' Řekla pak, dali jsme se k odchodu. ,,Tak tam půjdeš se mnou! V kolik to začíná?'' Pár kapek mi spadlo na hlavu, už jen čekat, kdy se rozprší, teďka pršelo skoro pořád. ,,V sedm.'' Evelin si dala na hlavu kapuci a já ji napodobila. ,,Bezva, stav se o půl páté na tuto adresu.'' Chvíli jsem hledala papírek a tužku, vždycky jsem u sebe něco měla. V kalhotách jsem tamtoho vždycky měla hodně. Napsala jsem adresu a podala ji lísteček. Došli jsme před les a rozloučili se. Poprchávalo, tak jsem šla, normální chůzi, nepoužila jsem Wentedí rychlost.
Doma jsem se koukla na hodiny a uviděla jsem, že je jedenáct. Čas, připravit si lehký oběd. Udělala jsem si jídlo, které jsem měla ráda. Špagety.
Talíř jsem dala na stůl, pak jsem si sedla a koukla se na špagety. Jak dlouho jsem je neměla? Hodně dlouho, s chutí jsem se dala do jídla. Sice jsem měla špinavou pusu, ale to mi v tu chvíli nevadilo.
Pusu jsem si pak šla umýt do koupelny. Z koupelny, jsem si to namířila do mého pokoje. Musela jsem si vybrat nějaké oblečení. Vybírala jsem, celou skříň jsem vyházela, oblečení jsem neměla ani moc poskládané. Byla jsem velká nepořádnice. Pak jsem si vybrala pár kusů oblečení. Modré, bílé a černé rifle, dvě černá trička, jedno s potiskem I Love You, druhé se smějící holčičkou. Taky jsem vyhrabala nějaké mikiny, doplňky, ale nic nebylo to pravé. Počkala jsem tedy na Evelin, ať mi poradí. Koukal jsem se na hodiny a bylo půl třetí, musím počkat!
Pokračování Příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Misulka* ♥ *Misulka* ♥ | Web | 1. března 2011 v 9:53 | Reagovat

Pěkný ;)

2 o.O_*Pájis*_O.o o.O_*Pájis*_O.o | Web | 1. března 2011 v 9:54 | Reagovat

překrásnej obrázek

3 Bublushka Bublushka | E-mail | Web | 1. března 2011 v 19:41 | Reagovat

týjo ty fakt hezky píšeš
super díl :-)

jen mi to připomíná, že bych mohla taky psát své povídky :-D
chce sem i ale dneska nemám moc čas :-/

4 LeNNys* LeNNys* | Web | 6. března 2011 v 16:29 | Reagovat

Důležitý článek pro tebe !!
http://sweet-justin-selena.blog.cz/1103/vyhodnoceni-kontroly-affs#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama