Únor 2011

FB Mánie?

25. února 2011 v 11:17 | Kačííss |  Diary
Než se zase rozepíšu, chci vás o něco poprosit, nehlasovali byste pro mě někde? Jsem ve druhém kole SONC a jsem tam s Lucy Hale, pokud byste ji chtěli podpořit, tak můžete pro ni hlasovat tady budu vám moc vděčná... já si chtěla dát hlas, ale nepřičetl se mi :// no a teďka k nadpisu... už nějakou dobu se ptám jestli se člověk může změnit díky facebooku a má odpověď je už ano! Předtím jsem tomu nevěřila, jak se můžeš změnit díky internetové stránce? Ale můžeš, věře tomu! Má kamarádka si založila ten slavný fb. Řekla jsem si super! Pokecáme na fb atd. ale od té doby co ho má nemluví ve škole o ničem jiném, sedíme spolu v lavici a ona jednou na mě: ''Viděla jsi moji zeď na fb? To je fakt hustý!'' nebo ''Četla sis ty komentáře k fotkám na fb?Mě tam úplně hrabalo.'' Ona, odpůrce internetu (dobře ne tak do slova). Někdy mě s tímto štve! Ale je to má kamarádka. Myslítesi že se dá člověk změnit díky fb?
Ps: Mohla bych tady mluvit o více lidí, ale to bych tady byla do půl noci a na toto nemám čas.

Názor na ČeskoSlovenskou Superstar!

25. února 2011 v 9:09 | Kačííss |  Diary
Minulou neděli odstartovala další řada ČSS... já jsem se v neděli nedívala a v pondlí asi jen 10 minut, přepínala jsem to a pak jsem to vypla! Chci vám tady napsat můj názor na tuto ''senzační'' soutěž ČSS. Takže za 1. mi tam už přijde Mareš ohraný! Vždyť řiká pořád to a samý a směje se pořád stejně. Jako další je POROTA! Toto mi jako porota nepřijde! Oni je tam jen shazují, proč neřeknou normálně: ''Na zpěv nemáte talent, nashledanou.'' Ale oni si s nich musí dělat srandu toto není porota, toto je šikana. Chudáci ti lidi, prostě ČSS je blbost! A pokud oni mají 1 500 000 za porotu. Proboha proč? Protože tam sedí a směje se lidem? Přijde mi to trapný! Nebudu sledovat ČSS...!

Staré Dobré Časy...

24. února 2011 v 13:53 | Kačííss |  Diary
Dostala jsem strašnou chuť se znovu podívat na ''H2o Stačí Přidat Vodu'' pamatuju si jak jsem to úplně hltala. Taky si pamatuju jak jsem H2o objevila, měli jsme Disney (nebo to byl ještě Jetix? Nevím) a já měla spát v obýváku. Mamka přepínala televizi protože v ní nic nebylo a najednou mě zavolala protože jsem byla v koupelně a říkala co to je a já úplně že se na to podíváme a tak jsme se dívali. Vím i jaký to byl díl, Lewis měl narozeniny a mamka to přepla ve chvíli kdy byla Charlota ve škole. Staré časy jsou nejlepší ♥ Nemůžou se vyrovnat tady těmto časům... Škoda, že se nedá čas vrátit, tak ráda bych ho několikrát chtěla vrátit ♥ teďka jsem se dívala na Behind the Scenes k H2o a prostě úžasný ♥ jinak, co říkáte na změny? Je pravda že by tady něco nemuselo být, ale něco je dobré... :)) jsem celkem spokojená, ale když tak projíždím blogy, tak moc spokojeni nejsou, ale je to jen o zvyku :))

Ano, Žiju...

22. února 2011 v 17:04 | Kačííss |  Diary
me-and-life.blog.cz
Ano žiju i když jsem myslela že to nepřežiju, teda na vysvětlenou. Já nikdy nemívám teploty protože jinak ''umírám''. Když jsem normálně nemocná, lehnu do postele a ležím, ale když mám teploty tak vážně ''umírám'' a nemůžu ani chodit! Teplota mi už trochu ustoupila a tak jdu na pár minut na počítač. Včera jsem byla u doktorky a mám angínu. Co už nadělám... teďka jdu pečlivě oběhnout mé affs... :))

Jen Já... ://

19. února 2011 v 20:16 | Kačííss |  Diary
me-and-life.blog.cz
Tento článek nemá hlavu ani patu, ale přišla jsem vám říct že tady nebudu. Dneska k nám přijela teta s kámoškou a budou tu až do pondělí a jako na potvoru jsem zase nemocná :// byla jsem nemocná minulý týden a asi jsem zase nemocná :// mám teplotu 38, a asi pře hodinou a půl jsem měla 38,8 takže asi chápete že mi není zrovna nejlíp. Ale víte co nechápu? Já jsem asi 2 a půl roku neměla teploty, ani 37,2 ani 37, vůbec :D:D prostě jsou prázdniny a já budu trčet doma... :// takže pochopte že nebudu obíhat a nic nepřidám...

Konečně PRÁZDNINY!

18. února 2011 v 13:42 | Kačííss |  Diary
me-and-life.blog.cz
Od teďka mám oficiálně prázdniny, týden bez školy, jak já se budu mít :D:D Nebudu se muset stresovat a můžu mít čas na moje koníčky ;) někteří měli prázdniny tento týden, někteří minulý a my je máme tento a jaká paráda to bude :D:D už se hrozně moc těším ♥♥ Zrovna poslouchám Rihannu ''What's My Name, je to skvělá písnička ♥♥ Kdy jste měli vy prázdniny?A zase INFORMACE :D:D

18. února 2011 v 7:52 | Kačííss |  Diary
me-and-life.blog.cz
Celý týden to tu vázlo, buď tady byl nějaký článek ode mě, který nemá hlavu ani patu, nebo tady byla písnička a od včerejška jsem si řekla DOST! Vždyť toto není můj blog který jsem chtěla, vždyť tady je hrozná nuda! Možná by to spravila Amanda, ta má nové paparazzi, a nové pap. videa ale po stáhnutí jedné fotky Amandy jsem si řekla že se mi to nechce stahovat a tak jsem nic nestahovala. Dva blogy mi o seriálu a celebritě dávají časově zabrat, protože než to uložíš do počítače pak nahraješ na imagebam, máš to čtvrt hodinu, pak to musíš dát na blog a abych jenom na dvoje fotky, na každým blogu aby mi uběhly dvě hodiny to nemá smysl. Mám svůj život, mám své problémy. A tak jsem si musela najít nějaké dobré řešení. Mám zrušir tento nebo pll-fansite? Nechci se vzdát mých dvou blogů, protože tady mám skvělé affs a můžu říct že i ''dobrý'' blog. Na pll-fansite se mi to rozjíždí a některé návštěvníky už taky mám. Ale co s tím? Rozhodla jsem se že na tomto blogu nebudu mít Amandu, mám ji pořád ráda. Těším se na její nové filmy, ona je prostě skvělá, ale už o ní nechci mít blog. Ti kteří tady chodí skoro od začátku, ví kolik jsem celebrit měla na blogu. Poprvé to bylo The Vampire Diaries, pak to byla Nina Dobrev s Emmou Roberts a teďka to byla Amanda Seyfried. Přišla jsem na to, že tento blog nemůžu mít o celebritě, ale jen o sobě. Takže, tento blog bude jen o mě. Odpoledne bych tady mohla vše udělat, ale teď se asi ptáte co s designem, nechám si ho nějakou dobu, nechci ♥Katie♥ otravovat že chci zase nový layout a tak si ho asi týden nebo dva nechám ;)

Není Co...

16. února 2011 v 19:30 | Kačííss |  Diary
me-and-life.blog.cz
Jaksi nevím co mám přidávat, jsou jedny candids fotky Amandy, které se mi nechou stahovat, a pak nějaké články, do kterých nemám chuť, chci se teďka opravdu věnovat mému druhému blogu, chci tam přidávat ty starší novinky a tam mě to teďka baví víc. Takže to tady bude na bodu mrazu... co se dá dělat

Vampire Diaries 213 Hurts - Stay

15. února 2011 v 15:50 | Kačííss |  Videa
Ta písnička je úžasná ♥♥ ze začátku se mi nelíbila ale teďka je úžasná ♥

Dá se Napsat KONEC?!

14. února 2011 v 14:46 | Kačííss |  Diary
me-and-life.blog.cz
Můj další stupidní článek :D:D cítím se volná, svobodná a ŠŤASTNÁ! Po 6 měsících jsou znovu opravdu šťastná, už teďka nemusím předstírat jak je všechno fajn i když nebylo, sice ani teď to není žádná sláva, ale já se konečně odmilovala od toho kluka! Po 6 měsících, plných vzteku, nervů, lásky, zamilovanosti můžu říct že jsem konečně VOLNÁ! Jsem šťastnější když toho kluka už nemiluju, čas to zahojí, já musela čekat 6 měsíců, ale když jsem ho asi už 2 měsíce neviděla, dobře viděla, ale to byla taková rychlovka, že jsem to ani nepostřehla. Je to krásné nebýt tak slepá, sice si ještě někdy vzpoměnu, ale pak se v duchu okřiknu že to je nádherné být sama, i když jsem sama pořád byla :D:D ale bylo to něco jiného. Nemůžu říct že jsem 6 měsíců promarnila! Nepromarnila, něco mi to dalo a něco vzalo. Pochopila jsem spoustu věcí, byla jsem prostě slepá! Večer jsem si říkala že kdyby na mě promluvil a pozval třeba ven nebo tak (což se nikdy nestane :D:D) říkala jsem si že bych ho kopla do pr*ele :D:D no :D:D musím si ještě udělat školu, pak chci se dívat na PLL a pak ještě dodělat stills na druhým blogu, pokudím se tady ještě něco dát :)) uvidíme jak mi to vyjde s časem :))

Vtipy → Různé

13. února 2011 v 11:20 | Kačííss |  Vtipy
me-and-life.blog.cz
Vtipy, které jsem našla, jsou tam různé, stojí za přečtení :))

Vypráví chlápek: "Na Valentýna jsem zažil nezapomenutelný erotický večer! Ona byla v průsvitných kalhotkách, nahoře bez, na nádherné široké posteli... a já jsem byl v teplákách a bačkorách s dalekohledem v paneláku naproti..."

Nevyspaná :D:D

13. února 2011 v 11:04 | Kačííss |  Diary
me-and-life.blog.cz
Spala jsem s mamkou v obýváku a jsem totálně nevyspaná :D:D mamka mě furt kopala a já prý taky :D:D no takže si asi půjdu odpoledne lehnout :D:D všechno mě bolí :D:D jo :D:D zítra už jdu do školy :// nechce se mi :D:D poslouchám písničku z Vampire Diaries, písnička se jmenuje Down, je nádherná ♥ a ten nový díl je úžasný ♥ miluju TVD a PLL ♥♥ jdu se kouknout po novinkách :)) a pokud nebudou, asi tady dám nějaký film, nebo vtipy :))

Ano, Nový Blog... :D:D

12. února 2011 v 20:57 | Kačííss |  Diary
me-and-life.blog.cz
Zastřelte mě, nebavte se se mnou :D:D ano, já Kačííss jsem si zase založila blog :D:D ne :D:D nebojte o tento ''skvělý'' blog nepřijdete :D:D založila jsem si ho včera :)) takže jsem tu včera skoro vůbec nebyla... dělala jsem rozcestníky atd. dneska jsem byla na návštěvě a pak jsem byla na chvilku na druhým blogu dodělávat starší novinky, takže se teďka omlouvám že to tady nebude moc živé :D:D ne vlastně :D:D proč se omlouvat? :D:D blog není povinost! no jen jsem vám chtěla napsat že se těďka budu věnovat spíš tomu druhýmu blogu, ale že o tento blog nepřijdete! Pořád tady budou moje otravné kecy a novinky o Amandě! Pořád budu chodit na blogy mých affs, prostě nic nepoznáte :D:D a teďka o čem mám blog? O Pretty Little Liars, adresa je PLL-FANSITE.BLOG.CZ teďka tam jdu dodělávat starší věci, takže tu dneska zase nebudu :D:D kdyžtak se na ten blog mrkněte :) díky :)

Out in Los Angeles with Finn - 10.2.2011

12. února 2011 v 20:41 | Kačííss |  Candids 2011
Fotky z 10.2 kdy byla Amanda venku se svým pejskem, Amanda se mi tady líbí, i když bych asi dala jiné rifle :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

15. Moje Ceny

11. února 2011 v 20:08 | Kačííss |  Moje Ceny
Další nádherná jmenovka co jsem dostala, děkuju :))

http://media.bigoo.ws/letters/style12/k.gifwww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws