Vampire and Witch - 3. Kapitola

5. prosince 2010 v 13:22 | Kačííss |  Vampire and Witch
Tak aspoň někdo se našel kdo to čte :))

Anna byla svázaná ve sklepě, seděla u svého mrtvého manžela a svýma svázanýma rukama se ho snažila obejmout jako kdyby ho to zachránilo a on znovu ožil. Anna plakala, měla hlad a několik dní nespala a šlo to poznat. Měla kruhy pod očima a byla pohublá. Nechodila do školy a co chvíli slyšela jak zvoní telefon, věděla že to je někdo ze školy, ale Barbara to nezvedala. ,,Tak pojď husiško, vyčmucháš mi další upíry.'' Dveře od sklepa se otevřely a v nich byla Barbara. ,,Já ti pomáhat nebudu.'' Rozhodla se Anna která přestala objímat svého manžela. ,,Hm, tak tě asi zabiju.'' Barbara vytáhla kudlu. ,,Radši zemřu než ti pomáhat!'' Vykřikla Anna. Barbara k ní přišla blíže a prohlížela si ji. Pak jen pokrčila rameny a řekla: ,,Řekla sis o to.'' Vzala kudlu a vrazila ji jí do břicha. Anna zasténala bolestí, ale byla rozhodnutá že upírům pomáhat nebude. Barbara kudlu vytáhla a Anna vykřikla. Barbara kudlu držela pevně a pak odešla ze sklepa.
Teresa scházela schody a uviděla tetu Brandi jak sedí v kuchyni a dívá se do stěny. ,,Tak, já jdu. Až se vrátím, můžeme si popovídat a prosím, žádnou vylomeninu.'' Teresa se zasmála a Brandi se na ni podívala, pak se usmála. ,,Neboj.'' Teresa za sebou zavřela dveře, tentokrát nešla ke svému autu, ale šla k jinému autu, k autu od Lucase. Lucas se opíral o své černé auto. Vypadal krásně, jeho hnědé vlasy plály. ,,Ahoj.'' Pozdravila Teresa a věnovala mu dlouhý polibek. ,,Ahoj.'' Řekl Lucas po polibku. Lucas otevřel dveře od spolujezdce a Teresa si sedla, pak auto obešel, rozhlédl se a pak nasedl a rozjel se do školy.
Mike šel po trávníku když uviděl Lucase a Teresu. Zamával jim a oni mu to oplatili. ,,Co budeš dneska po škole dělat?'' Zeptal se Lucas Teresy, oba dva si to mířili po chodníku ke škole. ,,No, budu doma s tetou.'' Řekla Teresa a držela svou tašku přes rameno. ,,S tetou? Myslel jsem že je v Los Angeles.'' Řekl zaujatě Lucas. ,,No,'' Teresa se zastavila. ,,ono to je složitější, budu muse jít za Claire a Jennifer,'' Ukázala na holky které netrpšlivě postávaly u lavičky, která byla u školy. ,,tak se zatím měj.'' Dořekla a políbila ho. ,,Jo, ty taky.'' Lucas jí ještě jednou políbil a pak ji konečně pustil. Teresa šla rychlým krokem k Jennifer a Claire. ,,Ahoj.'' Pozdravila a podívala se na Jennifer, poznala že je něco špatně. ,,Stalo se něco?'' Zeptala se s obavami. Jennifer nic neříkala, podala ji mobil a papírek. ,,Hra začala'' Přečetla si Teresa potichu. Claire vzala Teresy z ruky mobil a překlikla to na další sms. ,,Malawi je v nebezpečí a nikdo s tím nemůže nic udělat, ach, jaká škoda, Jennifer, jmenuješ se tak ne? Tak vyři´d Lucasovi a své kamarádce Teresy že hra začala.'' Teresa otevřela pusu, nic nechápala. ,,Co to má znamenat?'' Zeptala se šokovaně. ,,My nevíme, chceme se tě právě zeptat.'' Řekla potichu Claire. ,,Tak hele holky, vy to Lucasovi nesmíte říct, za žádnou cenu.'' Řekla srozumitelně Teresa, mobil i papírek vrátila Jennifer. ,,Ale je tam napsáno ... '' Nedořekla to. ,,Žádné ale! Rozumíte! Vy to nesmíte nikomu říct! A teď mi prosím řekněte co víte, všechno!'' Vykřikla že se pár studentů otočilo a pak se dál věnovalo své debatě. Jennifer s Claire přikývly a pak šly všichni společně do školy, mezitím ji Jennifer říkala co ví a občas jí Claire doplňovala. Teresa se pak u skříňky Claire rozloučila a omluvila se že už musí jít.
Brandi seděla v baru a popíjela alkohol. Házela do sebe jednoho panáka za druhým až se barman divil. ,,Dopoledne takhle se opít.'' Kroutil hlavou. ,,Až se vrátí Teresa tak já budu v pohodě.'' Zasmála se Brandi a hodila do sebe dalšího panáka. ,,Teresa? Jako Teresa Burkey?'' Zeptal se barman a Brandi jen lehce přikývla. ,,Vy se s ní znáte?'' Zeptala se po chvíli barmana. Brandy ještě ukázala že chce a barman hned dolil. ,,No, jen od vidění, chodí s mým synovcem. Jinak, jmenuji se Billy.'' Barman, neboli Billy podal ruku a Brandi ji přijala. ,,Brandy. Nevěděla jsem že Teresa má přítele.'' Brandy poprosila ještě o panáka a pak ho hned vypila.
Barbara otevřela dveře domu Lucase. ,,No tak, nemusíte se schovávat, já vím že tady někdo je.'' Barbara šla do domu, bylo to u ní zvykem. Neptala se jestly může. ,,Lucasi? Co tady děláš tak brzo?'' Abby sešla pár schodů, myslela si že to je Lucas, ale když uviděla černovlasou, štíhlou a vysokou Barbaru chtěla jít zase zpátky do pokoje od Lucase, ale Barbara si ji všimla. ,,To už vážně mluvím jak chlap?'' Barbara k ní přiběhla svou schopností. ,,Co chceš?'' Zeptala se se strachme Abby. ,,Lucase, víš, potřebuju mu říct že jsem se mu nepomstila, ale že už jsem začala, prvně jsem zabila manžela od Bannové a teďka i jí.'' Barbara se zasmála, Abby obešla a šla nahoru. ,,Nemáš tu co dělat!'' Vykřikla Abby a svou schopností přišla k ní. ,,Vyřídíš mu to? Já mezitím budu v jeho pokoji.'' Barbara vešla do dveřích od Lucase. Abby nechtěla být v jednom domě s Barbarou proto šla za Lucasem.
Bylo už po hodině a všichni studenti se rozběhli domů, Lucas už taky chtěl jít, ale když uviděl Abby ve tříde, zavřel dveře. Abby brečela. ,,Co tu děláš?'' Zeptal se a přišel k ní. ,,Barbara, zabila prej nějakou Bannovou a jejího manžela a taky že se ještě nepomstila, že to teprve začíná.'' Lucas ji obejmul a Abby začala tiše plakat. ,,Kde je?'' Zeptal se ji, pořád ji objímal. ,,U tebe v pokoji.'' Řekla tiše Abby. Lucas ji vzal za ruku a šli za Barbarou.
Teresa seděla v autě, chtěla zrovna nastartovat když se jí rozdrnčel mobil. Koukla se na mobil a uviděla číslo tety Brandy. Vzala to. ,,Teto? Stalo se něco?'' Zeptala se hned Teresa když vzala mobil. ,,Ahoj Tereso, tady Billy.'' Billy chtěl ještě něco říct, ale Teresa ho předběhla. ,,Je teta v pořádku?'' Místo teta chtěla Teresa použít Brandy, ale věděla že by to bylo blbé. ,,No, pokud nepočítáš že je šíleně opilá tak je v pořádku.'' Billy se chtěl do telefonu trochu zasmát, ale nevěděl jestli by to bylo správné. Teresa se ale rozesmála a tak se rozesmál i Billy. ,,Je v baru?'' Zeptala se Teresa která si mírně oddechla. ,,Jo je.'' Brandy poprosila o dalšího panáka, ale Billy zavrtěl hlavou. ,,Dobře, přijedu si pro ni, a díky že si zavolal.'' Tímto Teresa položila telefon a vyjela k baru který se jmenoval Živočich.
Teresa zastavila před barem a vletěla do baru tak rychle jako kdyby tam hořelo. Rozhlédla se kolem a pak uviděla tetu která byla o točená k Billymu. ,,Teto!'' Přišla k ním blíž. ,,Pojď, půjdeme.'' Dopověděla Teresa a vzala Brandy za ruce. Nic nenamítala, nechala se odvést, ale Teresa se ještě otočila k Billymu. ,,Děkuji.'' Pak odešla i s Brandy. Brandy si sedla na místo spolujezdce a Teresa řídila. ,,Neřekla si že máš přítele.'' Řekla Brandy jako by nic, ale popravdě ji to zajímalo. ,,No, chtěla jsem ti to říct odpoledne.'' Řekla Teresa která se soustředila na cestu. ,,Proč si pila?'' Zeptala se po chvíli. ,,Protože to stejně za chvíli zmizí, jsem přece čarodějka.'' Brandy se zasmála. ,,Jo, ale toto není alkohol pro čarodějky, toto je alkohol kterým ubližuje všem, takže, jak to chodí v normálním životě, musíš se vyspat.'' Řekla rozhodně Teresa.
,,Lucasi!'' Barbara se postavila z postelek když uviděla Lucase, Abby tam nebyla. ,,Co od nás chceš?'' Zeptal se Lucas. ,,Pomstu! Pomstu za to že jsi mi zabil Carla!'' Barbara k němu přišla blíže. Carl byl upír který miloval Barbaru, ona ho nemilovala, ale chtěla ho využívat a tak mu namluvila že ji taky miluje. Lucas ho zabil když zjistil že mu Barbara poručila zabít celé město Malawi. ,,Sama by si ho zabila.'' Lucas stál a ani se nepohnul jen mluvil. Nebál se ji, ale nevěděl co jiného dělat. Barbara ho obcházela. ,,Máš pravdu, já bych ho zabila, ale chci se ti pomstít že ty si ho zabil! Že já ho nemohla zabít!'' Barbara se zastavila a upřeně se mu dívala do jeho hnědých očí. ,,Vypadni!'' Rozkřikl se a Barbara zmizela. Měla na práci jiné věci než se hádat s Lucasem.

Pokračování Příště...

Diskuze:
1. Líbí?
2. Chceš další díl?
3. Koho by si teďka chtěl/a hrát?
4. Co má Barbara na práci?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gábuška Gábuška | Web | 5. prosince 2010 v 13:43 | Reagovat

1. Líbí?:Jj
2. Chceš další díl?:Ano
3. Koho by si teďka chtěl/a hrát?:Buď  Barbaru nebo Teresu
4. Co má Barbara na práci?:Zabíjet, nebo pro někoho pracovat!

2 SweetBája-Affs SweetBája-Affs | Web | 5. prosince 2010 v 16:12 | Reagovat

Jo strašně moc !!
Jasně
Barbaru
Zabíjet :D

3 Bublushka-SB které tě zbožnuje Bublushka-SB které tě zbožnuje | E-mail | Web | 6. prosince 2010 v 20:10 | Reagovat

1-jjj
2-jasně :-)
3-ani nevim :-D
4-někoho zabít
suúper povídka
a chci se zeoptat nechtěla by jsi sem dát povídky z původního blogu? byly moc hezké

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama